Національний Банк України
НБУ2Національний банк України є центральним банком України, особливим центральним органом державного управління, юридичний статус, завдання, функції, повноваження і принципи організації якого визначаються Конституцією України, Законом України “Про Національний банк України” та іншими законами України.

Національний банк є економічно самостійним органом, який здійснює видатки за рахунок власних доходів у межах затвердженого кошторису, а у визначених Законом України “Про Національний банк України” випадках – також за рахунок Державного бюджету України.

Національний банк є юридичною особою, має відокремлене майно, що є об’єктом права державної власності і перебуває у його повному господарському віданні.

www.bank.gov.ua

 УКРСИББАНК

Укрсиб  УкрСиббанк засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера. Від національного лідера до члена однієї з найбільших світових банківських груп.

З 2006 р. основним партнером УкрСиббанку є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УкрСиббанку нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту.

Якісне зростання супроводжує розвиток банку в усіх сегментах. УкрСиббанк обслуговує близько 2 млн. роздрібних клієнтів. Завдяки стратегічному партнерству з BNP Paribas УкрСиббанк без перебільшень найнадійніший та самий стійкий банк в Україні.

УкрСиббанк – банк позитивних змін.

www.ukrsibbank.com

Піреус Банк 

Пиреус Банк МКБГоловний офіс знаходиться в Афінах, Греція, нараховуючи понад 22 тис. співробітників в 10 країнах присутності, Група Піреус Банку пропонує повний спектр фінансових послуг і сервісів приблизно 6 млн. клієнтам. Загальні активи Групи Піреус Банку складають 86 млрд. євро, кредитний портфель становить 56 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 55 млрд. євро (станом на кінець вересня 2014 р.).

Заснований у 1916 році, Піреус Банк а станом на сьогодні Піреус Банк є провідним банком Греції, його частка ринку кредитів складає 30%, депозитів –  28%.  пережив період державного володіння і управління (1975-1991 роки). 1 грудня 1991 Банк був приватизований. З цього часу продовжується стрімкий ріст Групи Піреус Банку.

www.piraeusbank.ua

Креді-агріколь Банк

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» – універсальний Банк, власником якого є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole Group (Франція). Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр сучасних банківських послуг приватним і корпоративним клієнтам. Згідно з класифікацією НБУ, CREDIT AGRICOLE входить до групи великих банків України.

Регіональна мережа Банку охоплює всі регіони України та складається з понад 200 точок продажів. CREDIT AGRICOLE також є партнером об’єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера», яка налічує понад 4 000 банкоматів 32 провідних банків України, а також володіє власною мережею, що складається з 353 АТМ.

www.credit-agricole.ua

Ощадбанк

ощадбанкАТ «Ощадбанк» – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ – понад 5000.

Державний банк сьогодні – символ стабільності та надійності. За основними показниками своєї діяльності він входить у трійку лідерів вітчизняного банківського ринку.

www.oschadnybank.com

Дельта Банк

Дельта Банк - універсальний інноваційний банк, який надає широкий спектр продуктів і сервісів для всіх категорій клієнтів. Банк є експертом у сфері заставного кредитування, пропонує одні з кращих процентних ставок на ринку депозитів, а також обслуговує великих корпоративних клієнтів і підприємства малого і середнього бізнесу.

www.deltabank.com.ua

Платінум Банк

Platinum Bank – це міжнародний роздрібний банк, який динамічно розвивається у всіх регіонах України. Мережа представництв банку представлена 73 відділеннями у містах-мільйонниках, 1 500 пунктами видачі і 52 центрами обслуговування у торговельних центрах і активних зонах країни.

Невід’ємною частиною бізнес-стратегії банку є корпоративна соціальна відповідальність. Банк надає прості і зрозумілі продукти та послуги своїм клієнтам, прагне стати надійним і відповідальним партнером як у рішенні фінансових, так і соціальних питань. Ми сумлінно працюємо, щоб надати якісне обслуговування клієнтам, отримувати кращі результати для акціонерів, мати репутацію стабільного роботодавця і стати частиною спільноти.

www.platinumbank.com.ua

 

Необанк

neobankneoBANK є торговою маркою кооперативного банку Великопольский”, який дебютував на банківському ринку на початку 2008 року. Під іменем neoBANK кооперативний банк “Великопольський” рекламує та керує банківськими продуктами та послугами.
Спочатку назва neoBANK була використана для позначення електронних операцій кооперативного банку “Великопольський”. Нова назва “neoBANK” для клієнтів та партнерів була приємнішою та допомогла розширити продукцію та послуги, пропонованих кооперативним банкомВеликопольський”. Тому neoBANK є частиною Великопольського кооперативного банку.

www.neobank.pl

 

 

 Златобанк

logoZlato

ПАТ «ЗЛАТОБАНК» був створений у 2008 році як універсальна фінансова установа, що завжди забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта. «ЗЛАТОБАНК» націлений на довгострокову співпрацю з клієнтом. Це банк-партнер.

Стратегія розвитку нашого Банку будується на розвитку системи персонального менеджменту Private Banking – органічному поєднанні інтересів банку та його клієнтів з урахуванням системи оцінки ризиків.

Наші корпоративні цінності – це успішність, командна робота, надійність, мобільність та відповідальність.

www.zbank.com.ua

 

 Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

fgv-logo-uk

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заснований з метою захисту прав та законних інтересів вкладників банків і виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

Основним завданням Фонду гарантування є забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

www.fg.gov.ua

 

Комерційний Індустріальний банк

logo_ru

Банк «КІБ» зареєстрований Національним банком України 3 грудня 1993 року, реєстраційний номер 219. В своїй діяльності Банк сконцентрувався на інвестиційному кредитуванні наукоємних та інноваційних проектів.  Завдяки інвестиціям Банку вперше в Україні були запущені голографічне виробництво, виробництво біометричних систем доступу та ідентифікації особи, виробництво й персоналізація  пластикових карток міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard, яке стало першим подібним виробництвом у східній Європі. Ці та багато інших проектів  були реалізовані на основі вітчизняних інтелектуальних ресурсів, за безпосередньої  участі  Міжнародного центру «Інститут прикладної оптики» Національної академії наук України та ін.

Разом з тим стратегія банка завжди була націлена на забезпечення  абсолютної надійності, високої ліквідності та бездоганної платоспроможності. Реалізація її досягалася за рахунок проведення зваженої безризикової кредитної політики.

cib.com.ua

Share Button